SPA / WELNESS

   


 

Rezervasyon No : Yeni Rezervasyon girmek için Rezervasyon Numarasındayken Enter tuşuna basınız.

Müşteri No : Girilmesi zorunlu alandır. Eğer hangi müşterinin geldiği önemli değilse "Diğer Müşteriler" Adında bir Müşteri kodu açıp bunu kullanabilirsiniz.

Infocu : Parametre'deki Personel Tanımlarından açılmaktadır.Müşterinin SPA’ ya gelmesinde hangi Info'cunun aracı olduğu burada belirtilir.

 


Tarih/Saat : Bu alanda Rezervasyonun yapılacağı Tarih ve Saat girilir.

Hizmet : Müşterinin alacağı Hizmet seçildikten sonra Uygun Süre / Oda / Masör / Fiyat bilgileri otomatik olarak ekrana gelir.Kullanıcı isterse bu alanları değiştirebilir.

Açıklama : Bu rezervasyon ile ilgili herhangi bir açıklama varsa girilir.

Bir rezervasyon'da 1 'den fazla Hizmet girilebilir . Hizmetler girildikten sonra Altta yaralan Browser'daistenilen Hizmetin üzerinde Mouse Sağına basıp Satır Silme veya Tüm Fişi Silme gibi işlemler yapılabilir.

Rezervasyon Kontrol Listesi : Verilen Başlangıç Tarih ve Saati ile Bitiş Tarihleri Arasında İstenilen veya Tüm Hizmetler, Info'cular, Masör'ler, Odalar'lara ait detaylı rapor verir.İstenildiği taktirde bu kriterlere göre İptal rezervasyonların listelerine alınabilir.

Performans Raporu :

Verilen Başlangıç ve Bitiş Tarihleri Arasında Oda/Masör/Infocu/Acente kriterlerine göre Gelir raporu verir.İstenildiği taktirde bu kriterlere göre İptal rezervasyonların listeleride alınabilir.

Rack Oda : Verilen Tarih ve Saat itibariyle Hangi odanın BOŞ/DOLU olduğu ve Oda Dolu ise o odada hangi müşterinin olduğu ve ne kadar süresi kaldığı yazmaktadır.

Rack Grafik : Rack Oda'ya göre Daha detaylıdır.Rezervasyon alınabilecek saatler , Hangi Personelin hangi saatlerde BOŞ/DOLU olduğu , Hangi Odanın hangi saatlerde BOŞ/DOLU olduğu buradan takip edilebilir.İstenirse verilen Tarih ve Hizmet seçilerek o kriterlere görede bu rapor alınabilir.